Sítě proti hmyzu, protihmyzové sítě
Protihmyzove site do oken a dveří

  • ZAMĚŘENÍ, DOPRAVA a MONTÁŽ ZA 1,-*
  • Pouze my Vám dáme vždy nižší cenu než konkurence**
  • cenová nabídka je zpracována a odeslána obvykle do 24 hodin od obdržení
  • zaměření je obvykle konzultováno do 24hodin od vašeho potvrzení souhlasu s cenovou nabídkou
  • montáž žaluzií a sítí proti hmyzu ve standardních barvách je možná již za 5-10 pracovních dnů od objednávky
  • zakázky do 10.000,- jsou pro Vás obvykle vyráběny bez zálohy
  • zaměření a montáže jsou vždy prováděny profesionály s mnohaletými zkušenostmi v oboru
  • vyrobeny a montovány tisíce kusů ročně s nulovým procentem reklamací


Protihmyzové sítě do oken a dveří

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Síť je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je vyráběna v šedé a černé barvě a na okenním profilu je téměř neviditelná.

Naše ceny jsou nejnižší, především díky zájmu o naše výrobky a služby. Proto v rámci objemů tisíců kusů stínících a protihmyzových doplňků, které dodáváme klientům jsme schopni náklady minimalizovat a tím vám ušetřit nemalé částky.
Sortiment sítí proti hmyzu Oknostudio:

- pevné okenní sítě proti hmyzu s lemem nebo obrtlíkové
- okenní sítě proti hmyzu do střešních oken
- rolovací okenní sítě proti hmyzu (s návinem)
- dveřní sítě proti hmyzu LUX se samozavíracími panty otvíravé ven
- sítě otvíravé do interiéru (usadíme síť bez ohledu na zateplený rám!)
- rolovací dveřní sítě proti hmyzu (s návinem)
- posuvné dveřní sítě proti hmyzu
- sítě proti hmyzu pro alergiky - anti alergické sítě, proti pylu, prachu a sazím
- plisé sítě proti hmyzu (harmonika)

 

Orientační zaměření sítí proti hmyzu:

Okenní sítě proti hmyzu - zaměřte výšku a šířku prostoru otevřeného okna, kde mají být Vaše nové okenní sítě proti hmyzu. Dveřní sítě proti hmyzu - zaměřte výšku a šířku prostoru otevřených balkonových dveří, kde má být Vaše nová dveřní sítě proti hmyzu, přičtěte 4cm k naměřené šířce a 4cm k naměřené výšce.

Poté vyplňte poptávkový formulář (vpravo), případně zaměřené rozměry napište emailem nebo nás kontaktujte telefonicky kdy nám tyto rozměry sdělíte a obvykle do 60min. Vám sdělíme Vaši cenu včetně montáže a DPH!

 

Okenní sítě proti hmyzu (protihmyzové sítě) - sítě do okenokenni site proti hmyzu

Okenní sítě proti hmyzu dodáváme pouze v té nejvyšší kvalitě zpracování. Rám je vyroben z extrudovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem, celá konstrukce je bez plastových vnějších rohů - jejich žloutnutí je tedy vyloučeno! Síťovina je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem v šedé, transparentní barvě. Základní barva je bílá, hnědá, okr - v tomto provedení bude rozpočet připraven. Další varianty jsou v dekorech dřeva s příplatkem - případně si o tuto variantu napište, rozpočet Vám rádi přepočítáme.


NOVINKA! - Máte zateplený rám okna či dveří a žádná firma Vám neumí dodat síť, kterou lze usadit? My Vám takové síťě vyrobíme na míru, dodáme a namontujeme - my jsme vždy o krok napřed.. (PVC okna s rovným křídlem)

ZÁKLADNÍ SESTAVA OKENNNÍ SÍTĚ "LUX":

Nadstandardní výbava pouze u Oknostudio: celohliníková kvalitní konstrukce, špičkové zpracování, zpevněné vnitřní rohy, transparentní pevná síťovina, bez plastových venkovních rohů!
 

Okenní sítě proti hmyzu do střešních oken

Síť proti hmyzu do střešních oken je produkt, který slouží jako ochrana interiéru proti létajícímu hmyzu. Tento typ sítě je možné použít na všechny typy střešních oken, ale i na okna svislá, klasická a balkónové dveře.

Dveřní sítě proti hmyzu LUX (protihmyzové sítě) - sítě do dveří

Nadstandardní výbava pouze u Oknostudio: Dveřní sítě proti hmyzu jsou z extrudovaného hliníku a označením Lux v sobě obsahuje středová příčka pro zpevnění celé konstrukce!,samozavírací panty, madélko, magnetku a celoobvodový kartáček pro ještě lepší zabránění proniknutí hmyzu do interiéru. Výroba na míru zajišťuje dokonalé těsnění sítě ve dveřích a tedy dokonale zabrání vniknutí hmyzu. Spolehlivá konstrukce zabezpečuje tuhost, pevnost a stabilní tvar celého výrobku. Základní barva je bílá, hnědá, okr - v tomto provedení bude rozpočet připraven. Další varianty jsou v dekorech dřeva s příplatkem - případně si o tuto variantu napište, rozpočet Vám rádi přepočítáme.
Dveřní sítě proti hmyzu LUX jsou opatřeny samozavíracími panty, obvodovým kartáčkem i madlem již standardně! Síťovina je z kvalitního skelného vlákna s dokonalým průhledem.

NOVINKA! - Máte zateplený rám okna či dveří a žádná firma Vám neumí dodat síť, kterou lze usadit? My Vám takové síťě vyrobíme na míru, dodáme a namontujeme - my jsme vždy o krok napřed..
(PVC dveře s rovným křídlem)

Rolovací okenní sítě proti hmyzu (protihmyzové sítě) - sítě do oken

Síťovina se navíjí na hliníkovou hřídel, která je uložena v hliníkovém boxu. Navíjení sítě zajišťuje pružina uložená v hřídeli. Síťovina na krajích prochází vodícími lištami opatřenými těsnícími kartáči. Stažená síťovina je aretována stavitelnými dorazy na koncích vodících lišt za koncovou lištu, která je rovněž opatřena těsnícím kartáčem doléhajícím až k parapetu.
 

Rolovací dveřní sítě proti hmyzu (protihmyzové sítě) - sítě do dveří

Síťovina se navíjí na hliníkovou hřídel, která je uložena v hliníkovém boxu. Navíjení sítě zajišťuje pružina uložená v hřídeli. Síťovina na krajích prochází vodícími lištami opatřenými těsnícími kartáči. Vytažená síťovina je aretována magnetickou gumou, která je umístěna na koncové liště a dorazové liště, která tvoří spolu s vodícími lištami a boxem utěsněný obvod celé sítě.

Posuvné dveřní sítě proti hmyzu (protihmyzové sítě) - sítě do dveří

Posuvné dveřní sítě se používají při nedostatku místa v okolí dveří. Rám je u tohoto typu zavěšen pomocí válečků s kuličkovými ložisky na pojezdové kolejnici, spodní část je vedena kluzáky. Tato konstrukce umožňuje lehké a téměř bezhlučné odsunutí dveřní sítě do boku. Rámy posuvných síťových dveří jsou vyrobeny z extrudovaných hliníkových profilů, síťovina je vyrobena ze sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly.

Barevné provedení: bílá, tmavě hnědá + vybrané renolity + RAL
 

Plisé dveřní sítě proti hmyzu - plisé sítě do dveří

Dveřní plisé síť je skládána (plisovaná) protihmyzová síť. Síť je vedena na horní straně vodící lištou opatřenou těsnícím kartáčkem. Na spodní straně je síť opatřena plastovým pásovým řetězem, který je v dolní části dveřního otvoru veden v plastové kolejnici. Boční profily jsou kotveny do ostění nebo na rám dveří. Síť je ovládána ručně. Fixována ve stažené poloze je pomocí magnetů. Síť je z černé skládané (plisované) síťoviny. Obvodové profily včetně pojezdového profilu jsou vyrobeny standardně v bílé nebo hnědé barvě, dále je možno zvolit úpravu v imitaci dřeva (polep nebo potisk). Variantou pro zakončení obvodových profilů při instalace je použití L profilů.

 

* Zaměření, doprava a montáž se týká pouze města Prahy. V případě větší vzdálenosti Vám bude v rozpočtu uvedena symbolická částka dopravného. 

**Předložíte-li nižší konkurenční nabídku, která je: srovnatelná typově a kvalitativně s našimi výrobky, konkurenční cenová nabídka má své uvedené pořadové číslo a je pod tímto čísle u konkurenční firmy telefonicky ověřitelná, naše cena bude vždy nižší.

Potřebujete radu při výběru? Zanechte nám své telefonní číslo, ozveme se Vám