Nezávazná kalkulace zdarmaKontaktní údaje
Jméno a příjmení
Ulice a číslo domu
MěstoPSČ
Telefon
E-mail
Místo realizace
Položky označené tučně jsou povinné

Žaluzie celostínící "PREMIUM"
Vertikální žaluzie "PREMIUM"
Okenní sítě proti hmyzu "PREMIUM"
Dveřní sítě proti hmyzu "PREMIUM"
Středová příčka pro zpevnění celé konstrukce, samozavírací panty, madélko, magnetka, celoobvodový kartáček, odlehčená oblá designová konstrukce bez plastových rohových spojů


Další doplnění
Pokud bude požadavek na některé doplňky jen k některým pozicím, napište prosím tuto informaci do poznámky přímo u pozice.

 

Vyplněním a odeslání tohoto formuláře vyjadřuji společnosti OKNOSTUDIO Praha s.r.o. v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů a s použitím kontaktních údajů pro obchodní a marketingové účely. Tyto údaje nebudou bez souhlasu objednatele poskytnuty třetí osobě. Tento souhlas lze kdykoliv odvolat zasláním oznámení na adresu zaluziepraha@oknostudio.cz nebo telefonicky na čísle 251 177 316. 

Vyplněním poptávkového formuláře za účelem získání nabídky výrobků OKNOSTUDIO dochází ke zpracování osobních údajů uživatele ze strany OKNOSTUDIO, které je nezbytné pro plnění smlouvy nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy mezi OKNOSTUDIO a uživatelem. OKNOSTUDIO zpracovává osobní údaje převzaté od uživatele prostřednictvím webu v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů neboli General Data Protection Regulation (dále jen „GDPR“) výlučně za účelem výkonu své podnikatelské činnosti – nabídky, prodeje a dodávky svých výrobků, a to po dobu do uzavření smlouvy mezi uživatelem a OKNOSTUDIO, nebo do odvolání souhlasu uživatele zaslaném mailem na adresu: zaluziepraha@oknostudio.cz, a to při zachování veškerých práv uživatele, jakožto subjektu údajů, zejména dle čl. 12 - čl. 23 GDPR.

Další informace naleznete zde

Potřebujete radu při výběru? Zanechte nám své telefonní číslo, ozveme se Vám