Naše službyPostup realizace od A do Z s týmem Oknostudio snadno a rychle

Společnost Oknostudio uvádí obvyklé kroky při realizaci dodávky stínící techniky. Věnujte prosím pozornost všem bodům, jistě vám pomohou se v budoucích postupech orientovat. Zaujme Vás jiný přístup, spolehlivost a rychlost. Všimněte si, že vše důležité řešíme za Vás a celý průběh je pro Vás tak bez jakýchkoli starostí.


1) Konzultace a poradenství při výběru nové stínící techniky

Poradenství a konzultace je na prvním místě před výběrem žaluzií, rolet či sítí proti hmyzu pro Váš byt či dům.

Chcete absolutní bezstarostnost? Konzultace probíhá přímo u Vás doma – na naši kancelář není třeba dojíždět. Technik má při sobě veškeré vzorky, vzorníky a ukázky výrobků. Při osobní návštěvě je schopen vše zaměřit do výroby a spočítat cenový rozpočet který lze potvrdit do Závazné objednávky.

Ani v naší kanceláři Vás neodbudeme pouhým vytisknutím cenové kalkulace, budeme se Vám věnovat, zodpovídat Vaše dotazy a navrhovat řešení. Vaše návštěva se tak změní v příjemnou konzultaci, která Vám pomůže při rozhodování o partnerovi při realizaci. Tvoříme tým profesionálů a budeme se Vám vždy plně věnovat.
Koncept společnosti Oknostudio spočívá v přenesení veškerých starostí na naši stranu. Vždy Vás budeme vést, informovat a pomáhat s celým průběhem až do předání finálního díla.

Konzultace a poradenství je zcela ZDARMA.


2) Zpracování cenové nabídky

Cenovou kalkulaci - ceny žaluzií, rolet a sítí proti hmyzu pro Vás vypracujeme ZDARMA. Naše cenová kalkulace je maximálně přehledná a bude vždy obsahovat vše požadované.

Kdy a jak je možné cenovou kalkulaci získat?

  • prostřednictvím emailu či telefonu (všechny důležité informace této cesty viz níž) obvykle do 24hodin!
  • prostřednictvím kontaktního formuláře (ten naleznete vždy v pravé části naší prezentace "Kalkulace zcela zdarma"
  • na kanceláři při osobní návštěvě ihned
  • Nemůžete-li např. ze zdravotních důvodů přijít do naší pobočky, navštíví Vás náš obchodní poradce přímo u Vás doma


Zašlete nám přibližné zaměření požadovaných produktů, případně zašlete i dokumentaci.

Jednotlivé postupy orientačních zaměření naleznete v každé sekci.

V případě cenově nižších konkurenčních nabídek Vám je rádi pomůžeme porovnat, protože někteří "omylem" zapomínají na některé položky, které doceňují až při závěrečné kalkulaci, proto se jejich nabídky zdají na první pohled nižší a nakonec Vám naúčtují mnohem více. Především se pak jedná o rozdílná zpracování či typy. Přijďte osobně k odborné konzultaci zdarma i nad konkurenčními nabídkami, můžete tak předejít nepříjemnému překvapení.

Doporučení společnosti Oknostudio:

Vyžadujte vždy kompletní cenový rozpočet. Cenová nabídka musí být absolutně přehledná, musí z ní být jasné, kolik který výrobek přesně stojí, kolik kusů pozice má, musí být označeno, jaký typ výrobku je v rozpočtu zahrnut. Při srovnávání cenových nabídek Vám rádi pomohou naši obchodníci, obvykle se v nabídkách dokáží rychle zorientovat a poodhalit Vám jejich nedostatky či chybějící součásti, které mohou být omylem (někdy i záměrně) vypuštěny. Cenová nabídka pak musí být srovnatelná s ostatními pro posouzení, ale ani to Vám jasný výsledek neposkytne. Cena není rozhodujícím faktorem, věnujte pozornost společnosti, jejím referencím a otevřenému serióznímu přístupu.

"Nerozhodujte se jen podle výše slevy či ceny, požadujte i kvalitu namísto laciných nekvalitních výrobků"


Hodnocení - recenze společnosti Oknostudio


3) Zaměření zakázky do Závazné objednávky a její potvrzení

Souhlasíte-li s cenovou nabídkou, navštíví Vás odborný zástupce naší firmy a provede důkladné zaměření místa, kde se Vámi vybraný produkt bude následně montovat. Zde klademe velký důraz na profesionalitu techniků, znalost problematiky a všech postupů při montáži. Technik Vám již při zaměření poradí, jak nejlépe využít daný produkt a jejich členění.

Dále se sepíše Závazná objednávka mezi investorem a zhotovitelem. Zakázky do 10.000,- vyrobíme a dodáváme obvykle bez zálohy, platba je pak hotově po předání díla. Úhrada zálohy je možná hotově nebo převodem na bankovní účet společnosti.


4) Termín montáže, předání díla a doplatek zbylé částky

Technický pracovník kontaktuje zákazníka předem ohledně možného termínu montáže. Na tomto termínu se závazně domluví a odsouhlasí si ho. Montážník či montážní skupina se dostaví ve stanovený termín a zahájí montáž. Předání zhotoveného díla: investor (objednatel) svým podpisem v předávacím protokolu potvrdí, zda montáž proběhla v pořádku a výrobky jsou bez závad. Po předání díla hradí objednavatel celou částku či doplatek zbylé části zakázky.


Potřebujete radu při výběru? Zanechte nám své telefonní číslo, ozveme se Vám