Látkové rolety, vertikální žaluzie
Vertikální žaluzie, látkové rolety, japonské stěny, římské rolety, plissé žaluzie

 • ZAMĚŘENÍ, DOPRAVA a MONTÁŽ ZA 1,-*
 • Pouze my Vám dáme vždy nižší cenu než konkurence**
 • cenová nabídka je zpracována a odeslána obvykle do 24 hodin od obdržení
 • zaměření je obvykle konzultováno do 24hodin od vašeho potvrzení souhlasu s cenovou nabídkou
 • zakázky do 10.000,- jsou pro Vás obvykle vyráběny bez zálohy
 • zaměření a montáže jsou vždy prováděny profesionály s mnohaletými zkušenostmi v oboru
 • vyrobeny a montovány tisíce kusů ročně s nulovým procentem reklamací


Sortiment látkového stínění Oknostudio:

- vertikální žaluzie
- látkové rolety volně visící a v lištách
- římské rolety, baldachýny
- japonské posuvné stěny
- plissé žaluzie


Vertikální žaluzie LUX

Naše vertikální žaluzie či látkové roletky Vám přemění místnost s prosklenou plochou v útulný interiér s příjemnou atmosférou, ať už obývací pokoj, kuchyň, ložnici či koupelnu. Velmi elegantně Vám nahradí záclony nebo závěsy.

Lze zvolit ze vzorníku obsahující širokou nabídku materiálů, vzorů a barevných odstínů, které lze vidět na vlastní oči přímo v naší kanceláři, což je ideální oproti neodpovídajícím obrázkům na webu.

Vertikální žaluzie mají antistatickou úpravu, mají barevnou a tvarovou stálost a vyžadují minimální nároky na údržbu.

Po montáži (do stropu nebo do zdi) nabudete dojem provzdušněného prostoru a díky naklápění úhlu lamel lze docílit různých světelných efektů.

Základní sestava Vertikální žaluzie LUX:

BARVA PROFILU : bílá LAMELA : 127 mm - látková BARVA A VZOR LAMELY : dle vzorníku - 28 typů látek - každá má cca 10 barevných odstínů

PŘÍPLATKY: PROVEDENÍ : šikmina, oblouk LAMELA : 89 mm - látková UCHYCENÍ ŽALUZIE : stěna - konzola, prodloužení konzoly

Zaměření vertikálních žaluzií:
Zaměřte výšku a šířku prostoru, kde mají být Vaše nové vertikální žaluzie, vyplňte poptávkový formulář (vpravo), případně zaměřené rozměry napište emailem nebo nás kontaktujte telefonicky, kdy nám tyto rozměry sdělíte a obvykle do 60min. Vám sdělíme Vaši cenu včetně montáže a DPH!

Látkové rolety - textilní rolety

Látkové roletky jsou alternativou k interiérovému zastínění. Pokud pro Vás nejsou praktické interiérové žaluzie, nehodí se Vám vertikální žaluzie, zvolte látkové roletky které jsou dekoračním i praktickým doplňkem. Na výběr nabízíme několik desítek rozmanitých vzorů i barev od designových až po absolutně zastiňující včetně látkových rolet s dětskými motivy pro nejmenší do jejich dětských pokojů.

Textilní roletky mají několik variant provedení montáže, a to montáž na zeď, do stropu nebo do rámu plastového okna, eurookna nebo střešního okna. Jsou vyráběný jako volně visící nebo pevné s vodícími krycími lištami a krytem návinu.

Typy látkového stínění:

Látková roleta volně visící

Určna pro montáž na rám okna, do zdi nebo do stropu.

Látková roleta s krytem návinu a krycími lištami

Textilní roletka je vhodná do rozměru 1500 x 2500mm (š x v) dle typu látky. Její provedení je s krytem návinu látky a s krycími lištami po stranách. Kryt návinu (box), krycí lišta a závaží látky jsou v barvě bílé, hnědé a v pěti dekorech renolitových fólií. Konstrukční řešení roletky umožňuje různé nastavení výšky stažení látky. Montáž je prováděna invazivně pomoci šroubů na křídlo (zmenšuje světlost).
 

Látková roleta do střešních oken (Velux, Fakro, Roto a další)

Určena pro střešní okna vhodná do rozměru 1200 x 1400mm (š x v) dle typu látky. Její provedení je s krytem návinu látky a s krycími lištami po stranách. Krycí lišta návinu, boční krycí lišty a závaží látky jsou v barvě bílé, hnědé a stříbrné. Konstrukční řešení roletky umožňuje různé nastavení výšky stažení látky. Montáž je prováděna invazivně pomoci šroubů na křídlo (zmenšuje světlost). BARVA BOČNÍCH KRYCÍCH LIŠT : bílá, hnědá, stříbrná, světlá borovice, tmavá borovice
 

Látková roleta "Den noc" (Day night, Zebra, Twintex, Twinroll)

Designová funkční roleta je vyrobena ze dvou různých materiálů, které mají různou propustnost světla. Jedna část látky světlo zakrývá, druhá naopak propouští. Díky tomuto lze jednoduše regulovat světlo v místnosti podle vlastních potřeb.

 

 

Římské rolety

Římská roleta je dalším atraktivním doplňkem k oknům, jejím vytažením se vytváří efektní pravidelné sklady. Velikou výhodou této rolety je její snadná údržba. Látka římské rolety je připevněna k hliníkovému profilu pomocí suchého zipu, což umožňuje její snadné odejmutí. Látky římských rolet lze šetrně prát podle symbolů uvedených u jednotlivých materiálů. Rolety dodáváme ve dvou provedeních ovládání: řetízkem nebo šňůrkou. Pro každé provedení se používá jiný horní profil.

 

 

Japonské posuvně stěny - japonské rolety

Japonské posuvné stěny jsou funkční i dekorativní stínicí technikou moderních interiérů. Používají se k zastínění celé stěny s okenním otvorem. Vhodné jsou rovněž k přepažení velkých vniřních prostorů, jakými jsou haly, sály, kanceláře, prostory v nemocnicích, školách, apod. Při výběru z různých dekorů látek se stávají elegantním i praktickým doplňkem současných interiérů.

Japonské rolety (japonské žaluzie) tvoří alternativu k vertikálním žaluziím a můžete je použít jak k zastínění velkých ploch, tak i k předělení velkých místností. Široký výběr barev a dekorů látek vás jistě vyzve k vytvoření vaší osobité, jedinečné kombinace.

Ovládat japonskou posuvnou stěnu můžeme motoricky, nebo ručně, a to šnůrou, nebo tahem za jednotlivé látkové panely.

Výhody japonských posuvných stěn:

 • originální design pro komplexní zastínění bez ohledu na počet oken nebo křídel,
 • profily z extrudovaného hliníku v bílé nebo stříbrné barvě,
 • široký výběr látek různých dekorů a materiálů,
 • možnost elektrického ovládání,
 • alternativa k roletám a žaluziím.

 

Plissé žaluzie

Plissé je skládaná látková žaluzie, která oblékne Vaše okna, zútulní interiér a samozřejmě poskytne zastínění šité na míru vaší místnosti. Vybrat si můžete plisované látky s různým stupněm propustnosti světla, látky zatemňující, s napařovanou hliníkovou vrstvou, která eliminuje sílu tepelného záření nebo látky s perleťovými nátěry s vysokým stupněm odrazu světla.

Ve srovnání s klasickou interiérovou žaluzií je tento systém ojedinělý tím, že lze intenzitu stínění nastavit současně stažením/vytažením horního nebo dolního profilu, což umožňuje vytvořit stínicí pruh libovolné výšky. Jistě vás okouzlí také speciální provedení žaluzií Plissé se dvěmi látkami, kterými si změníte interiér dle svého momentálního rozpoložení. V tradičním pojetí plní interiérové žaluzie stínicí funkci, v dnešním pojetí jsou navíc moderním doplňkem oken a šperkem vašeho interiéru. Žaluzie jsou v současné době také ceněny pro svou schopnost uspořit energii.

 

* Zaměření, doprava a montáž se týká pouze města Prahy. V případě větší vzdálenosti Vám bude v rozpočtu uvedena symbolická částka dopravného. 
**Předložíte-li nižší konkurenční nabídku, která je: srovnatelná typově a kvalitativně s našimi výrobky, konkurenční cenová nabídka má své uvedené pořadové číslo a je pod tímto čísle u konkurenční firmy telefonicky ověřitelná, naše cena bude vždy nižší.

 

Potřebujete radu při výběru? Zanechte nám své telefonní číslo, ozveme se Vám